Collection: All Painting Supplies
Jump Right to Each Collection Here or Sort the Entire Product Line Below
Original Miss Lillian's Chock Paints
-
ULTIMATE Cabinet Paint - French Country
Regular price $68.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $68.00 USD -
ULTIMATE Cabinet Paint - Old Cupboard
Regular price $68.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $68.00 USD -
ULTIMATE Cabinet Paint - Water Spicket
Regular price $68.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $68.00 USD -
ULTIMATE Cabinet Paint - Fresh Sweet Cream
Regular price $68.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $68.00 USD -
ULTIMATE Cabinet Paint - Artfully Happy
Regular price $68.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $68.00 USD -
ULTIMATE Cabinet Paint - Lemon Zest
Regular price $68.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $68.00 USD -
ULTIMATE Cabinet Paint - Snowflake
Regular price $68.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $68.00 USD -
ULTIMATE Cabinet Paint - Brass in the Attic
Regular price $68.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $68.00 USD -
Miss Lillian's NO WAX Chock Paint -Lilac
Regular price From $18.60 USDRegular priceUnit price / perSale price From $18.60 USD -
Miss Lillian's NO WAX Chock Paint -Tattered Shutter
Regular price From $18.60 USDRegular priceUnit price / perSale price From $18.60 USD -
CERSEI Tanglewood Sue-per Moody Shifter Metallic Wax
Regular price $37.97 USDRegular priceUnit price / perSale price $37.97 USD -
NEON Gilding Wax Jewels (Sue's Sunset Collection)
Regular price $109.97 USDRegular priceUnit price / perSale price $109.97 USD -
Metallic Paint – Pearl
Regular price From $25.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $25.00 USD -
Miss Lillian's Metallic Paint - Brushed Nickel
Regular price From $25.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $25.00 USD -
NO WAX Chock Paint Sample Size – 4oz
Regular price $10.84 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.84 USD -
Miss Lillian's NO WAX Chock Paint - Vanilla Bean
Regular price From $18.60 USDRegular priceUnit price / perSale price From $18.60 USD
Want FREE Tutorials?
Be the first to know about new Tanglewood Sue projects and exclusive offers.

